Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası

Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası, Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi,

Dizayn Makina olarak 1993 yılından gelen tecrübemizler Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası üretimi ve tasarımı kendi bünyemizdeki tesisimizde yapılmaktadır. Makinelerimizi dünyanın 116 ilkesine ihraç etmenin gururuyla üretmekteyiz.

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası üretimi toz dolum için tasarlanan özel dolum sistemleriyle, ürününüze uygun istenilen gramajlarda istenilen kapsül ve kavanozlara dolumlar ile birlikte, kapama ve etiketleme gibi istasyonlarda eklenebilmektedir. 

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası; Dolce Gusto, Nespresso, Lavazza, Tchibo gibi kapsüllere dolum ve kapatma yapabilmektedir. Kapsüllerin yanı sıra kavanoz ve kaplara kahve dolumları yapabilen makinelerde Dizayn Makina bünyesinde üretilebilmektedir.

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası

Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi, Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi

Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası çeşitlerimizden biride Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi. Dolce Gusto Nestle taradüfından tasarlanmış dünyada en çok kullanılan kapsül çeşitlerinden biridir. İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen kapsül çeşidi şu an en çok satılan kapsül çeşitlerindendir.

Farklı kapasitelerde Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi tasarımı ve üretimi yapan Dizayn Makina aynı zamanda farklı çeşitlerdeki kahvelere uygun dolum sistemleri tasarlayarak oluşabilecek problemleri 1993 yılından gelen tecrübesiyle engellemektedir.

Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi üretimi Dizayn Makina tecrübesiyle birleşerek, istenilen kapasitelerde istenilen tasarımlarda sorunsuz çalışan makineler  üretilmektedir.

İstenilen kapasitelerde, istenilen gramajlarda Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi üretimi için Dizayn Makina bu alanda Türkiyedeki öncü markadır.

Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi için Hangi Sistemler Kullanılmaktadır

Üretilen makinelerimiz birçok istasyonun senkronize şekilde çalışmasıyla işlem yapmaktadır. Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi ise kapsül düşürme, dolum, gaz atma, uv lamba, folyo yapıştırma, çıkış konveyörü vb. gibi istasyonların birleşimiyle komple otomatik bir sistem olarak çalışmaktadırlar.

Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası

Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası, Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi, Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi

Kapsül düşürme istasyonu için Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi de bulunan magazine dizilen boş kapsüller tek tek alınarak özel tasarlanan kalıplara oturtulurlar. Makinenin tüm istasyonlarının verimli çalışabilmesi için tasarlanan kalıp çok önemlidir.

Toz dolum sistemleri diğer gıda ürünlerinden farklı sistemlere sahiptir. Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi içinde toz ürünler için kullanılan dolum sistemi olan vidalı dolum sistemi kullanılmaktadır. Vidalı dolum sisteminde makine hunisinde bulunan vida servo motor komutlarıyla kontrol edilmektedir. Servo motor için komutları ekranda verilebilmektedir, verilen komutlara göre gramaj ayarları yapılabilmektedir.

Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi için farklı kapama sistemleri kullanılabilmektedir. İstenildiği taktirde rulo kesme yapıştırma sistemi veya hazır kesilmiş folyo kullanılarak folyolar kapsüllerin ağızlarına yapıştırılıp, kapsül kullanımı sırasında oluşacak basınç için uygun hale getirilmektedir.

Dolum esnasında istenildiği taktirde Dolce Gusto Kapsül Dolum Kapatma Makinesi için azot gazlı bir ortam oluşturarak kapsüllerin içlerine azot gazı eklenilmekte ve kapsüllerin raf ömürleri uzatılmaktadır.

Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası için Neden Dizayn Makina?

Dizayn Makina 1993 yılında gelen tecrübesiyle sektöründe dünyada kendini kanıtlamıştır. Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası da Dizayn Makina bünyesinde üretilen dolum ve paketleme makinelerinden biridir.

Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası için kullanılan yazılımın programlama tamamen Dizayn Makina bünyesindeki teknik ekip tarafından yapılmaktadır. Bu sayede makinelerde oluşabilecek arıza tespitleri internet yoluyla kolay bir şekilde yapılmaktadır. Tespit edilen arızalar internet yoluyla müdahale edilebilmektedir.

Dolce Gusto Kapsül Dolum Makinesi

Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası, Kahve Kapsül Dolum Kapama Makinası, Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası

Dizayn Makina olarak üretilen Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası için ücretsiz kurulum ve eğitim hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda dünyanın 116 ülkesine verdiğimiz servis ve yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede yaşanabilecek sorunlar kolay ve hızlı bir biçimde çözülebilmektedir.

Dolce Gusto Kapsül Doldurma Makinası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için İLETİŞİM sayfamızdan sorularınızı iletebilir aynı zamanda istenilen makineler için teklifler alabilirsiniz.

Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası Özellikleri

Makine üretimi ciddi tecrübe gerektiren bir süreçtir. Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası Dizayn Makina tecrübesiyle üretilmektedir. Makinelerimizde farklı özellikler opsiyonel seçenekler bulunmaktadır. 

Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası kullanılan malzemeler tüm dünayda kabul görmüş standartlara uygun malzemelerdir. Kalitemizle birlikte dünyanın 116 ülkesine ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Kendi tasarım ve üretimimiz olan Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası için, UV lamba, gaz atma, ekstra dolum, farklı kapama sistemleri, ekranda ayarlanabilir gramaj, farklı kahve çeşitlerine uygun dolum sistemleri, istenilen kapasitede dolum, makineden farklı kahve çeşitleri için reçete oluşturabilme gibi opsiyonel seçenekeler mevcuttur. Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası için tecrübe çok önemlidir.

Dolce Gusto Kapsül Kapama Makinası hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için İLETİŞİM sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.